شیلنگ جادوئی ایکس هوز,خرید اینترنتی شیلنگ جادوئی ایکس هوز | بلاگ

شیلنگ جادوئی ایکس هوز,خرید اینترنتی شیلنگ جادوئی ایکس هوز

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

شیلنگ جادوئی ایکس هوز 15 متری با سری آبپاش

شیلنگ جادوئی ایکس هوز 15 متری با سری آبپاش http://www.parstvshop.com/userfiles/XHOSE%201(1).jpg

ایکس هوز شیلنگی خارق العاده است
شیلنگ جادوئی ایکس هوز تا 3 برابر طول اولیه اش بزرگ میشود ...
طول اولیه این شیلنگ 5 متر بوده که تا طول 15 متر بزرگ می شود.
قابل استفاده برای شستشو اتومبیل، منزل، حیاط، باغبانی و ...
برای اولین بار در ایران
طول این شیلنگ کارواش حدود 5 متر می باشد که به محض باز کردن شیر آب طول آن به 3 برابر افزایش یافته و 15 متر می شود. این شیلنگ جادویی به صورت خودکار با باز کردن شیر آب تا سه برابر طول اولیه اش گسترش می یابد و آب را با فشار و به صورت اسپری و معمولی بیرون می پاشد.
فقط کافیست تا شیر آب را باز کنید تا این شیلنگ تا سه برابر اندازه اولیه خود قد کشیده و بزرگ شود و با بستن شیر آب به اندازه اولیه خود باز گردد و به اندازه یک بسته دستمال کاغذی شود! یکی دیگر از مزیت های ایکس هوز دستگاه آب پاش آن می باشد که دارای هفت نوع عملکرد پاشیدن آب می باشد که می توانید آن را با توجه به نیاز خود تنظیم نمایید و از استفاده آن لذت ببرید.
این شیلنگ که از یک لایه قابل انعطاف ضخیم درونی و یک لایه تاشو بیرونی ساخته شده از جنس مش بافته شده ی قوی است و شبیه به هیچ شیلنگ دیگری نیست و با ساختار خارق العاده ، استفاده از آن باعث رضایت شما شده و شما میتوانید به راحتی از آن در داخل خانه و حیاط و کارواش ماشین و شتشوی شیشه ها و دیوار و باغبانی و …. استفاده کنید.
شیلنگ جادوئی ایکس هوز با وزنی حدود یک پوند (450 گرم) شما را از شر مشکلات شیلنگهای سنگین و بلند راحت می سازد.
طول این شیلنگ کارواش حدود 5 متر می باشد که به محض باز کردن شیر آب طول آن به 3 برابر افزایش یافته و 15 متر می شود. شما میتوانید به راحتی از شلنگ ایکس هوز در داخل خانه و حیاط و کارواش ماشین و شتشوی شیشه ها و دیوار و باغبانی و …. استفاده کنید.

قیمت: 63,000 تومان

برای خرید شیلنگ جادوئی ایکس هوز اینجا کلیک کنید

شیلنگ جادوئی ایکس هوز,خرید شیلنگ جادوئی ایکس هوز,خرید اینترنتی شیلنگ جادوئی ایکس هوز,فروش شیلنگ جادوئی ایکس هوز,فروش اینترنتی شیلنگ جادوئی ایکس هوز,سفارش شیلنگ جادوئی ایکس هوز,قیمت شیلنگ جادوئی ایکس هوز,مشخصاتشیلنگ جادوئی ایکس هوز,...
نویسنده : سعید بازدید : 22 تاريخ : پنجشنبه 24 بهمن 1392 ساعت: 1:42

آرشیو مطالب

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :